Kontakt

Pracownia Informatyki NUMERON Sp. z o.o.
42-202 Częstochowa, ul. Wały Dwernickiego 117/121, Polska
(Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny)
tel.: +48 343 61 00 86, fax: +48 343 66 50 03

Sąd Rejonowy w Częstochowie
XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000145850
NIP: 573-24-67-438
REGON: 151976882

Godziny pracy biura: poniedziałek – piątek, godz. 8:00 – 16:00
kontakt e-mail: numeron@numeron.pl (sekretariat), sprzedaz@numeron.pl

Kontakt

Dział Handlowy

Zamówienia / Oferty
sprzedaz@numeron.pl

Promocja / Marketing
marketing@numeron.pl


Dział Handlowy – Dyrektor

Tomasz Zachariasz

tel. 601 490 008


Dział Handlowy – Oprogramowanie ENERGIA4

Wojciech Gurdak

tel. 609 681 603
wojciech.gurdak@numeron.pl

Leszek Choryłek

tel. 603 792 831
leszek.chorylek@numeron.pl


Dział Handlowy – Urządzenia odczytowe

Dominik Surlej

tel. 691 411 482
dominik.surlej@numeron.pl

Aldona Gajzner

tel. 691 411 544
aldona.gajzner@numeron.pl


Serwis / Helpdesk

tel. 343 695 513
helpdesk@numeron.pl

Rafał Pilarek

tel. 693 916 706
rafal.pilarek@numeron.pl

Daniel Kuban

tel. 691 411 656
daniel.kuban@numeron.pl

Piotr Kotasiński

tel. 607 780 854
piotr.kotasinski@numeron.pl

Damian Mirowski

tel. 609 685 103
damian.mirowski@numeron.pl

Krzysztof Korona

tel. 607 650 139
krzysztof.korona@numeron.pl


Marketing

Anna Krakowian

tel. 691 482 249
anna.krakowian@numeron.pl


Księgowość

Elżbieta Mikiewicz

tel. 691 411 688
elzbieta.milkiewicz@numeron.pl


IT, ADO

Adam Bulica

tel. 343 61 00 86
adam.bulica@numeron.pl

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego:

Imię i nazwisko
Adres Email
Temat
Treść wiadomości *

Wróć na górę