Wczoraj odbyła się pierwsza edycja Debaty i Warsztatów o Efektywności Energetycznej – Porozmawiajmy o Energii…

Szanowni  Państwo, wczoraj odbyła się pierwsza edycja Debaty i Warsztatów o Efektywności Energetycznej – Porozmawiajmy o Energii…

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za liczne przybycie. Z satysfakcją obserwowaliśmy także Państwa zainteresowanie przedstawianymi przez prelegentów tematami. Z opinii uzyskanych od Państwa wiemy, iż był to pożytecznie, dobrze zainwestowany czas. My natomiast zdobyliśmy nowe doświadczenia oraz poznaliśmy ciekawych ludzi.

Prelegentom; m.in. Anna Rybaczuk, Wojtek Halkiewicz, Michał Bar, Jakub Kasprzycki, Waldemar Bulica, Patryk Białas, Piotr Budzisz, Daniel Wolny, Antonina Kaniszewska, Marek Wachelka, Konrad Krzymiński, Krzysztof Łoziński, Elżbieta Kisiel, Ryszard Mocha; składamy serdeczne podziękowania za interesujące i inspirujące wystąpienia.

Pragniemy także podziękować instytucjom wspierającym wydarzenie min. UM Częstochowy,  Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie, Loża Częstochowska BCC, KIGEiT, Żywiecki Klaster Energii, za życzliwą pomoc przy organizacji uroczystości.

W naszym odbiorze spotkanie było przede wszystkim owocne w wymiarze praktycznym i biznesowym. Zarówno NUMERON, jak i nasi Partnerzy biznesowi oraz instytucjonalni, mieli możliwość bezpośredniej prezentacji swoich ofert oraz osiągnięć. Mamy również poczucie, że Debata przyczyniła się do integracji i zacieśnienia naszych więzi z otoczeniem wewnętrznym i zewnętrznym. 

Życzymy wszystkim Państwu sukcesów w działaniach na rzecz poprawy efektywności energetycznej, która jest naszym wspólnym mianownikiem.

Zapraszamy do kontaktu.

Prezentacje prelegentów można pobrać ze strony https://www.numeron.pl/porozmawiajmy-o-energii/