Praca

PROGRAMISTA

Pracownia Informatyki NUMERON w Częstochowie – producent zaawansowanych produktów informatycznych dla energetyki zawodowej – poszukuje samodzielnych kandydatów na stanowisko – Programista.

Zakres obowiązków:

  1. Tworzenie i rozwój aplikacji do odczytu liczników mediów energetycznych.
  2. Tworzenie i rozwój aplikacji do rozliczania i zarządzania zużyciem mediów energetycznych i narzędzi analitycznych w tym zakresie.
  3. Serwis aplikacji, wsparcie klienta w rozwiązywaniu problemów.

Wymagania:

  1. Umiejętność programowania w C#
  2. Znajomość .NET, WPF
  3. Umiejętność projektowania, tworzenia relacyjnych baz danych
  4. Znajomość MSSQL, ORACLE
  5. Znajomość ASP.NET (mile widziana)
  6. Znajomość podstaw elektroniki i zagadnień związanych z procesorami jednoukładowymi (mile widziana)
  7. Znajomość podstaw elektrotechniki (mile widziana)
  8. Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

HANDLOWIEC

Pracownia Informatyki NUMERON Spółka z o.o. w Częstochowie – producent zaawansowanych produktów informatycznych dla energetyki zawodowej – poszukuje samodzielnych kandydatów na stanowisko – Handlowiec (terytorium: cała Polska)

  • sprzedaż towarów i usług stanowiących ofertę firmy,
  • samodzielne pozyskiwanie klientów B2B,
  • przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne/handlowe,
  • doświadczenie handlowe, szczególnie w sektorze B2B,
  • znajomość branży energetycznej,
  • gotowość podjęcia pracy w ponadstandardowym czasie pracy,
  • nastawienie na realizację celów,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres: praca@numeron.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w CV w celu rekrutacji oraz dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie artykułu 6 ust 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w spółce Numeron Sp. z o.o.”

Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.